سرامیک پرسلان پارس باعث پیوند 20 زوج ایرانی شد

سرامیک باید دوام بالا داشته باشد سرامیک پرسلان پارس این کیفیت را در خود دارد و جز بهترین ها است و همچنین باید کاملا سالم بوده وفاقد هر گونه شکستگی با خط و خش باشد، به دلیل این که ممکن است با برخورد برخی ضربات آسیب ببیند باید از سالم بودن آن مطمئن شوید.

تعریف فرهنگ لغت از سرامیک عبارت است از «ساخت یا مربوط به ساخت هر محصولی (مانند سفال، چینی یا آجر) که اساساً از مواد معدنی غیرفلزی (مانند خاک رس) با پختن در دمای بالا ساخته شده است».

سرامیک ها را گاهی سفال نیز می نامند، اگرچه سفال نوعی سرامیک است (و همه سرامیک ها سفال نیستند).

انواع مختلفی از سرامیک وجود دارد، اما تنها موارد زیر معمولا برای هنر و صنایع دستی استفاده می شود. (سایر انواع سرامیک، مانند شیشه یا کاربید تیتانیوم، برای مقاصد صنعتی یا علمی و برای سرامیک های معماری استفاده می شود.)

قدیمی ترین و نرم ترین شکل سفال، سرامیک های سفالی آب را جذب می کند و به راحتی خراشیده می شود. سفال های سفالی حداقل از عصر حجر ساخته شده اند.

سرامیک

این سرامیک متراکم و مات پس از پخت شبیه سنگ می شود. در سلسله شانگ چین (1600 تا 1050 قبل از میلاد) سرچشمه گرفت و اکنون برای ساختن سفال های تجاری و همچنین هنرهای زیبا استفاده می شود.

چینی شبیه به ظروف سنگی است، اما نازک‌تر است و وقتی در برابر نور نگه داشته می‌شود، شفاف می‌شود. منشأ ظروف چینی از چین بود و از دهه 1700 در اروپا رایج شد.

چین استخوانی سخت ترین نوع چینی است و در برابر خرد شدن مقاوم است. زمانی که خاکستر استخوان پودر شده به مواد خام چینی اضافه می شود ساخته می شود و در هنگام پخت شفاف یا سفید می شود.

آه، و در صورت سوال “نام تنوری که برای آتش زدن اجسام سفالی به سرامیک استفاده می شود چیست؟” شما را اذیت کرده است: این یک کوره است.

سرامیک هنر در مقابل سرامیک خانگی بسیاری از ما از طریق ظروف و ظروفی که برای خوردن و آشامیدن استفاده می کنیم، مانند لیوان یا چینی خوب، با یک قطعه سرامیکی مواجه می شویم.

اما سرامیک‌های هنری مانند مجسمه‌ها، گلدان‌ها یا ظروف کوچک می‌توانند واقعاً آثار هنری خیره‌کننده باشند. برخی از هنرمندان و تولیدکنندگان (مانند سرامیک هیث ) مرز بین آثار سرامیکی کاربردی و هنری را طی می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.