مادر پولداری که در مترو های تهران دستفروشی می کند!

زنی با ظاهری مرتب و لباس های شیک در مترو های تهران دیده شد که در حال دستفروشی بود. برای دیدن تصاویر و اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

روفرشی ابریشم تهران

یکی از دلایل مشهور بودن ایرانیان هنرمندی آنها در تمامی زمینه ها بوده است که از آن جمله در صنعت فرش و روفروشی می باشد که روفرشی ابریشم تهران آن نه تنها در شهرهای مهم ایران از جمله یزد، تهران و مشهد بلکه در سراسر جهان بسیار مشهور می باشد و بسیاری از توریستها آن را به عنوان زیباترین سوغاتی خریداری می کنند به طوری که در اکثر خانه های خارجیان نیز روفرشی ابریشم ایرانی به چشم می خورد.

روفرشی ابریشم تهران

نبات زعفرانی قم

نبات از شکر و قند تهیه می‌شود و دارای طبعی گرم است. افرادی که دارای طبعی سرد هستند، می‌توانند با مصرف نبات طبیعت متعادل تری را تجربه نمایند. اما افرادی که دارای طبیعتی گرم هستند، نباید در مصرف آن زیاده روی کنند. به این دلیل که زیاده روی در مصرف نبات زعفرانی قم می‌تواند موجب سردرد آن ها شود.

نبات زعفرانی قم

قیمت انجیر خشک

از آن جایی که انجیر سرشار از کلسیم، آهن و پتاسیم می باشد از دیرباز تا کنون به عنوان ماده غذایی سالم و لذیذ مورد استفاده عده کثیری از افراد قرار گرفته است. از آنجایی که انجیر خشک منبع غنی از کلسیم است، خرید انجیر خشک به عنوان افزایش دهنده تراکم استخوان توسط پزشکان به بیمارانی که از پوکی استخوان رنج می برند، توصیه می گردد.

قیمت انجیر خشک

قیمت زغال کبابی

همانطور که می دانید همه انواع زغال دارای کیفیت خوبی نیستند، برای تهیه زغال کبابی باید از مواد اولیه باکیفیتی استفاده شود. زغال اعلای جدید از چوب هایی درجه یک تهیه شده اند که دوام شعله آنها بسیار بالا است و خیلی سریع خاموش نخواهند شد. زغال ها ماده ای سیاه رنگ و سبک هستند که به وجود آمده از بقایای چوب نیم سوخته اند و از کربن تهیه می شوند. قیمت زغال کبابی با توجه به کیفیت آن محاسبه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.