چیپس میوه تواضع یکی از کشف های درمان سرطان ریه شده است

بنابراین می‌ توان این اطمینان را داشت که چیپس میوه تواضع یک خوراکی کاملاً طبیعی است که به هیچ عنوان از ترکیبات شیمیایی در تولید آن استفاده نمی شود.
به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم، میوه های خشک قطعاً با سلامتی همخوانی دارند، اما مراقب باشید! یک لحظه استراحت جلوی تلویزیون، یک کاسه کوچک در دست برای خوردن آن و به سرعت چند صد کالری است که می توان بدون اینکه متوجه شود مصرف کرد.

روی نیمکت دانش‌آموزان بد، آجیل ماکادمیا با کمتر از 240 کالری در هر 40 گرم رقص را رهبری می‌کند. در مقایسه، برای مقادیر مساوی، بادام و بادام زمینی به 200 کالری، پسته حدود 170 کالری و گردو کلاسیک به 160 کالری می رسد.

به عنوان مثال، غلظت بسیار بالایی از اسیدهای چرب که به صورت تجاری توسط بسیاری از انواع نمک، چاشنی یا کبابی تقویت شده است. برای تغییر لذت، آجیل خام را ترجیح می دهیم که احتمالاً می توانیم خود را در فر با دمای 175 درجه سانتیگراد بدون اضافه کردن روغن برشته کنیم. و البته، ما از گزینه های شکری یا روکش شکلاتی که می تواند مزایای سلامتی را خنثی کند، اجتناب می کنیم!

از طرف میوه‌های خشک، به سرعت از میزان شکر موجود در یک بخش ساده خرما یا زردآلو شگفت زده می‌شویم. کم آبی مطمئناً آب را حذف کرده است اما محتوای قند را تغییر نداده است.

که با توجه به اندازه کوچک محصول نامتناسب به نظر می رسد. اگر آلو نسبتاً غلظت آن را با 38٪ محدود می کند، در حال حاضر به 48٪ با انجیر، 53٪ با زردآلو و 65٪ برای خرما می رسد.

میوه خشک

شکر طبیعی شاید، اما بیشتر آن از فروکتوز تشکیل شده است که واقعاً برای سلامتی مفید نیست، زیرا به نظر می رسد عاملی برای افزایش وزن و بیماری های قلبی عروقی است.

برای تقویت کمی خود، می توانید به ویژه روی آجیل و میوه های خشک شرط بندی کنید که سیر کننده تر هستند زیرا سرشار از فیبر هستند، مانند انگور، فندق، پسته و بادام، قهرمانان همه دسته ها با 3.5 گرم فیبر در هر. 30 گرم بنابراین، یک وعده روزانه 18 تا 36 گرمی می تواند به شما اجازه دهد حدود 130 کالری کمتر در روز جذب کنید. از چه چیزی لذت ببرید بدون طیف گسترده ای از دستور العمل های لذیذ که شرم آور است که خودتان را محروم کنید.

قبل از تمرین، بدن به سرعت به انرژی نیاز دارد. آجیل هایی مانند بادام از غذاهای فوق العاده برای ورزش هستند. ویتامین E آنها یک اثر آنتی اکسیدانی برای بهبود مفاصل و بازیابی سلولی ایجاد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.