کاسنی برای تب کودک کودکی را از سکته مغزی نجات داد

کاسنی که برای تب کودک به کار گرفته می شود کاسنی برای تب کودک بسیار عالی بدون عوارض می باشد حاوی یکسری مشخصات مخصوص به خود است. از مشخصات ظاهری کاسنی رویش آن در فصل بهار و رنگ گل های این گیاه که به رنگ آبی است.

ممکن است سلامت قلب را بهبود بخشد اینولین نه تنها برای دستگاه گوارش مفید است، بلکه نشان داده است که سطح کلسترول LDL (همچنین به عنوان کلسترول بد) در بدن کاهش می یابد.

این نوع کلسترول یکی از عوامل اصلی آترواسکلروز و فشار خون بالا است زیرا جریان خون را هنگام اتصال به شریان ها و وریدها مسدود می کند.

همچنین می تواند به احتمال حملات قلبی و سکته کمک کند. به اندازه کافی جالب توجه است، مسیر شیمیایی که اینولین در آن برای کاهش حضور کلسترول LDL عمل می کند، به ندرت فعال است، مگر اینکه فرد سطح بالایی از کربوهیدرات ها را مصرف کند، بنابراین این مزیت دامنه اثرات کمی کمتری دارد.

کاسنی

تحقیقات بیشتری در حال بررسی این موضوع است که چگونه کاسنی می تواند از طرق دیگر به سلامت قلب کمک کند. در همین حال، دکتر ژان چارلز فروچارت، از انجمن بین المللی آترواسکلروز، اظهار داشت که کمک های سخاوتمندانه از سبزیجات کم کالری مانند کاسنی باید در رژیم غذایی افراد گنجانده شود تا از کلسترول و در نهایت بیماری قلبی جلوگیری شود.

علاوه بر این، کاسنی همچنین مملو از فنول های گیاهی است که به طور گسترده به عنوان عوامل ضد ترومبوتیک و ضد آریتمی مورد مطالعه قرار گرفته است.

آنها به عنوان آنتی اکسیدان در نظر گرفته می شوند و مطالعات نشان داده است که قهوه مبتنی بر کاسنی به جای یک قهوه معمولی می تواند تعادل خون و پلاسما را در بدن به میزان قابل توجهی بهبود بخشد که احتمال ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کاهش می دهد.

ممکن است پتانسیل ضد سرطانی داشته باشد در مطالعات مختلف سرطان، عصاره کاسنی با کاهش رشد تومور مرتبط است. گزارش های اولیه نشان می دهد که این به دلیل فروکتان های موجود در کاسنی است که دارای خواص ضد توموری بالقوه و خواص آنتی اکسیدانی است.

طبق گزارشی در مورد تأثیر اینولین در سرطان سینه و رشد تومور در مجله تغذیه، پلی فنول ها و فیتوکمیکال های موجود در کاسنی نیز ممکن است یک روش بدون خطر آسان برای کمک به پیشگیری از سرطان انواع مختلف از جمله سرطان سینه و روده بزرگ باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.